Ilosc osób

Dzień przyjazdu:

Dzień wyjazdu:

 

NOCLEG W NOWYM SĄCZU

NA DZIEŃ, TYDZIEŃ, MIESIĄC

Zawisza Czarny to centrum noclegowe znajdujące się w Nowym Sączu. Oferujemy noclegi o różnym standardzie. Do wynajęcia posiadamy: pokoje gościnne, pokoje hotelowe, pokoje robotnicze, apartamenty i studia. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do rezerwacji!

O nas

Zawisza Czarny to centrum noclegowe znajdujące się na terenie miasta Nowego Sącza. 

W naszej bazie noclegowej posiadamy łącznie 100 miejsc noclegowych. Oferujemy do wynajęcia: pokoje gościnne, pokoje hotelowe, pokoje robotnicze, apartamenty oraz studia. Dzieki zróżnicowanej ofercie, każdy znjadzie u nas coś dla siebie.

Centrum Noclegowe Zawisza Czarny usytuowane jest w spokojnej i cichej dzielnicy Nowego Sącza, przy ulicy Zawiszy Czarnego 16. Lokalizacja obiektu zapewnia szybki i wygodny dostęp do głównych punktów kultury, administracji i szkolnictwa Nowego Sącza.
 

 

Zapewniamy komfortowy wypoczynek w nowych, czystych i schludnych pokojach o różnorodnym standardzie wyposażenia i prestiżu. Posiadamy zarówno apartamenty zapewniające maksymalną jakość wypoczynku, standardowe pokoje gościnne jak i tanie pokoje robotnicze.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług stajemy się coraz bardziej rozpoznawalną marką na nowosądeckim rynku pokoi noclegowych, a grono zadowolonych klientów ciągle rośnie. Dołącz do nich i Ty! Serdecznie zapraszamy!